Dietetyk online. Zmień z nami nawyki żywieniowe i zyskaj zdrowie i piękną sylwetkę!

Świat w ciągu ostatniego roku bardzo się zmienił i dlatego Dietmedica zmienia się dla Was! W naszej ofercie pojawił się sklep online oraz zakładka blog.

W Sklep online znajdziesz możliwość zakupy indywidualnego jadłospisu 14-dniowego. Po zakupie otrzymasz od nas formularz, dzięki któremu dobierzemy posiłki do Twoich potrzeb i do Twojego stanu zdrowia. Nasi dietetycy ułożoną indywidualny jadłospis, dzięki któremu osiągniesz swój cel.

Nasz sklep online posiada również w swojej ofercie gotowe 7-dniowe jadłospisy. W chwili obecnej znajdziesz tam:

Każda z nich dostępna jest dostępna dla Was w kaloryczności 1400 kcal, 1700 kcal i 2000 kcal.

Nasi dietetycy stworzyli dla Was jadłospis redukcyjny, który znajdziecie tutaj Dieta redukcyjna. Jeżeli chcesz zgubić zbędne kilogramy to ten jadłospis jest właśnie dla Ciebie. Dieta redukcyjna to sposób na zmianę nawyków żywieniowych oraz poprawę zdrowia i zbudowanie zdrowej sylwetki. Co miesiąc jadłospis będzie aktualizowany! Znajdziesz w nim produkty sezonowe oraz nowe przepisy. Niedługo w naszej ofercie znajdziesz również dietę redukcyjną w wersji wegetariańskiej.

Ale to nie wszystko! Już niedługo każda osoba, która zakupi u Nas jadłospis będzie mogła dołączyć do zamkniętej grupy na facebook’u, na której będziesz mogła/mógł wymienić swoje doświadczenia, znaleźć inspirację, inspirować innych. Na grupie będą również dostępni Nasi dietetycy, którzy pomogą, jeżeli będziecie tego potrzebować!

W sklepie online przygotowaliśmy dla Was ebook’i z 30 pysznymi i zdrowymi przepisami. Wszystkie ebook’i znajdziesz tutaj: Zdrowe posiłkia. Obecnie nasi dietetycy stworzyli dla Was:

Nasi dietetycy pracują nad kolejnymi pysznymi ebook’ami. Bądźcie czujni! Aby mieć najświeższe informacje o produktach, promocjach i działalności składu Dietmedica zapraszamy na nasz fanepage na Facebook’u Dietmedica oraz na Instagram Dietmedica

Ale to nie wszystko co znajdziesz w naszym sklepie internetowym! Niedawno w naszej ofercie pojawił się cykliczny Challange. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego projektu i zawalczyć o siebie napisz do Nas o termin kolejnego Challenge’u.